O Inwestycji

CORSO

Na przestrzeni lat historyczna, poprzemysłowa architektura z cegłą na czele stała się łódzką wizytówką docenianą w Polsce oraz na świecie. Projekt Corso zrodził się z chęci napisania nowej historii miasta i stworzenia na mapie Łodzi osiedla na miarę przyszłości, łączącego w sobie funkcję mieszkalną, usługową i rekreacyjną, a jej spoiwem będzie zagospodarowana zielenią aleja spacerowa. Inwestycja deweloperska powstanie w dzielnicy Polesie, zaledwie 1000 m od łódzkiej Manufaktury oraz 750m od największego w Łodzi Parku im. marszałka Józefa Piłsudskiego. Za realizację Corso odpowiada deweloper VFM Real Estate.

Teren

Inwestycja Corso zakłada realizację nowoczesnego osiedla złożonego z 13 budynków mieszkalnych o liczbie 5-12 kondygnacji.
Najbardziej charakterystycznym punktem projektu i wizytówką Inwestycji, będzie „Corso” – reprezentacyjny deptak biegnący wzdłuż całego osiedla, zakończony zielonym skwerem miejskim z kawiarnią w kształcie okręgu.

Do dyspozycji mieszkańców Corso będzie także kilka placów zabaw oraz strefy rekreacyjne.

Na zmotoryzowanych mieszkańców czekać będą miejsca parkingowe w garażu podziemnym, a z myślą o osobach odwiedzających osiedle przewidziane są również miejsca parkingowe dla gości.

Ponadto na terenie osiedla znajdą się:
  • stacje do ładowania pojazdów elektrycznych,
  • paczkomaty,
  • parkingi dla rowerów,
  • lokale usługowe i gastronomiczne z ogródkami.
W Inwestycji zostaną zastosowane nowoczesne rozwiązania architektoniczne i urbanistyczne, które sprawią, że Inwestycja będzie komfortowym miejscem do życia.

O budynku

W pierwszym budynku Inwestycji Corso powstanie 112 mieszkań, każde z balkonem, ogródkiem lub tarasem. W sprzedaży dostępne są mieszkania 1-, 2-, 3-, 4- i 5-pokojowe o metrażach od 32 do 100 m². Etap 2A to 121 mieszkań o powierzchniach od 33 do 88 m².

Do dyspozycji mieszkańców w budynkach znajdą się także komórki lokatorskie, boksy rowerowe, miejsca parkingowe dla jednośladów i rowerownia, w której każdy będzie mógł bezpiecznie przechować swój rower.

Cechy szczególne Inwestycji

Reprezentacyjny deptak
Reprezentacyjny deptak
Skwer miejski z kawiarnią
Skwer miejski z kawiarnią
Parking podziemny i naziemny
Parking podziemny i naziemny
Miejsca parkingowe dla jednośladów i rowerownie
Miejsca parkingowe dla jednośladów i rowerownie
Place zabaw
Place zabaw
Market spożywczy
Market spożywczy
Lokale usługowe i gastronomiczne
Lokale usługowe i gastronomiczne
Instalacja pod wideodomofony
Instalacja pod wideodomofony
Cichobieżne windy
Cichobieżne windy
Najbliższa okolica

Manufaktura

Zakupy na wyciągnięcie ręki! Zaledwie 1000 metrów od Inwestycji Corso znajduje się łódzka Manufaktura, największe i zarazem najbardziej lubiane przez łodzian centrum handlowo-usługowo-rozrywkowe. Znajdziemy tam wiele popularnych marek odzieżowych, kino, teatr, liczne restauracje, a także trzy Muzea: Miasta Łodzi, Fabryki oraz Sztuki w Łodzi.

Ulica Piotrkowska

Główna ulica Łodzi zlokalizowana jest 2 kilometry od Inwestycji Corso. Znajdziemy na niej najlepsze łódzkie restauracje, kawiarnie, kluby, bary, a także popularne miejsce spotkań - OFF Piotrkowska. Wśród innych charakterystycznych punktów są także: Pasaż Schillera, Pasaż Róży i Urząd Miasta Łodzi. 

Park im. J. Piłsudskiego

Parę kroków od Inwestycji Corso znajduje się największy park w Łodzi. Zajmujący powierzchnię 188,2 ha stanowi idealne miejsce na relaks i sport na świeżym powietrzu.

Strona internetowa corso.pl (dalej „Strona”) nie ma charakteru publicznego zapewnienia w rozumieniu art. 556[1] kodeksu cywilnego ani oferty w rozumieniu 66[1] kodeksu cywilnego. Przedstawione na Stronie wizualizacje, animacje, modele budynków i tym podobne materiały, mają charakter poglądowy. Mogą one odbiegać od docelowego, rzeczywistego wyglądu budynków i ich zagospodarowania terenu, otoczenia w szczególności w zakresie kolorystyki oraz konstrukcji. Zagospodarowanie terenu sąsiedniego, niezwiązane bezpośrednio z inwestycją, jest jedynie przykładem i nie będzie realizowane w ramach inwestycji. Wizualizacje przedstawione na Stronie nie stanowią próbki lub wzoru. Szczegółowe i wiążące informacje dotyczące inwestycji zawarte są w prospekcie informacyjnym, umowie deweloperskiej oraz projekcie budowlanym.

© 2024 VFM. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Polityka prywatności