O Inwestycji

CORSO

Na przestrzeni lat historyczna, poprzemysłowa architektura z cegłą na czele stała się łódzką wizytówką docenianą w Polsce oraz na świecie. Projekt Corso zrodził się z chęci napisania nowej historii miasta i stworzenia na mapie Łodzi osiedla na miarę przyszłości, łączącego w sobie funkcję mieszkalną, usługową i rekreacyjną, a jej spoiwem będzie zagospodarowana zielenią aleja spacerowa. Inwestycja deweloperska powstanie w dzielnicy Polesie, zaledwie 1000 m od łódzkiej Manufaktury oraz 750m od największego w Łodzi Parku im. marszałka Józefa Piłsudskiego. Za realizację Corso odpowiada deweloper VFM Real Estate.

Teren

Inwestycja Corso zakłada realizację nowoczesnego osiedla złożonego z 13 budynków mieszkalnych o liczbie 5-12 kondygnacji.
Najbardziej charakterystycznym punktem projektu i wizytówką Inwestycji, będzie „Corso” – reprezentacyjny deptak biegnący wzdłuż całego osiedla, zakończony zielonym skwerem miejskim z kawiarnią w kształcie okręgu.

Do dyspozycji mieszkańców Corso będzie także kilka placów zabaw oraz strefy rekreacyjne.

Na zmotoryzowanych mieszkańców czekać będą miejsca parkingowe w garażu podziemnym, a z myślą o osobach odwiedzających osiedle przewidziane są również miejsca parkingowe dla gości.

Ponadto na terenie osiedla znajdą się:
  • stacje do ładowania pojazdów elektrycznych,
  • paczkomaty,
  • parkingi dla rowerów,
  • lokale usługowe i gastronomiczne z ogródkami.
W Inwestycji zostaną zastosowane nowoczesne rozwiązania architektoniczne i urbanistyczne, które sprawią, że Inwestycja będzie komfortowym miejscem do życia.

O budynku

W pierwszym budynku Inwestycji Corso powstanie 112 mieszkań, każde z balkonem, ogródkiem lub tarasem. W sprzedaży dostępne są mieszkania 1-, 2-, 3-, 4- i 5-pokojowe o metrażach od 32 do 100 m².

Do dyspozycji mieszkańców w budynkach znajdą się także komórki lokatorskie, boksy rowerowe, miejsca parkingowe dla jednośladów i rowerownia, w której każdy będzie mógł bezpiecznie przechować swój rower.

Cechy szczególne Inwestycji

Reprezentacyjny deptak
Reprezentacyjny deptak
Skwer miejski z kawiarnią
Skwer miejski z kawiarnią
Parking podziemny i naziemny
Parking podziemny i naziemny
Miejsca parkingowe dla jednośladów i rowerownie
Miejsca parkingowe dla jednośladów i rowerownie
Place zabaw
Place zabaw
Market spożywczy
Market spożywczy
Lokale usługowe i gastronomiczne
Lokale usługowe i gastronomiczne
Instalacja pod wideodomofony
Instalacja pod wideodomofony
Cichobieżne windy
Cichobieżne windy
Oświetlenie LED
Oświetlenie LED
Najbliższa okolica

Manufaktura

Zakupy na wyciągnięcie ręki! Zaledwie 1000 metrów od Inwestycji Corso znajduje się łódzka Manufaktura, największe i zarazem najbardziej lubiane przez łodzian centrum handlowo-usługowo-rozrywkowe. Znajdziemy tam wiele popularnych marek odzieżowych, kino, teatr, liczne restauracje, a także trzy Muzea: Miasta Łodzi, Fabryki oraz Sztuki w Łodzi.

Ulica Piotrkowska

Główna ulica Łodzi zlokalizowana jest 2 kilometry od Inwestycji Corso. Znajdziemy na niej najlepsze łódzkie restauracje, kawiarnie, kluby, bary, a także popularne miejsce spotkań - OFF Piotrkowska. Wśród innych charakterystycznych punktów są także: Pasaż Schillera, Pasaż Róży i Urząd Miasta Łodzi. 

Park im. J. Piłsudskiego

Parę kroków od Inwestycji Corso znajduje się największy park w Łodzi. Zajmujący powierzchnię 188,2 ha stanowi idealne miejsce na relaks i sport na świeżym powietrzu.

Strona internetowa corso.pl (dalej „Strona”) nie ma charakteru publicznego zapewnienia w rozumieniu art. 556[1] kodeksu cywilnego ani oferty w rozumieniu 66[1] kodeksu cywilnego. Przedstawione na Stronie wizualizacje, animacje, modele budynków i tym podobne materiały, mają charakter poglądowy. Mogą one odbiegać od docelowego, rzeczywistego wyglądu budynków i ich zagospodarowania terenu, otoczenia w szczególności w zakresie kolorystyki oraz konstrukcji. Zagospodarowanie terenu sąsiedniego, niezwiązane bezpośrednio z inwestycją, jest jedynie przykładem i nie będzie realizowane w ramach inwestycji. Wizualizacje przedstawione na Stronie nie stanowią próbki lub wzoru. Szczegółowe i wiążące informacje dotyczące inwestycji zawarte są w prospekcie informacyjnym, umowie deweloperskiej oraz projekcie budowlanym.

© 2023 VFM. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Polityka prywatności