Spotkajmy się na (deptaku) Corso!

Corso ma wiele do zaoferowania
Na terenie Inwestycji powstanie reprezentacyjny deptak biegnący wzdłuż całego osiedla - "Corso", serce osiedla. Swój początek będzie miał od strony ulicy Kasprzaka, a prowadzić do niego będzie przejście bramne. Zwieńczeniem deptaku będzie zielony skwer miejski z kawiarnią w kształcie okręgu, obok której nie sposób będzie przejść obojętnie. Deptak będzie ciągiem pieszym wyłączonym z ruchu samochodowego i stanowić będzie centrum usługowo-gastronomiczne całego osiedla. Na Corso planowanych jest co najmniej kilkadziesiąt punktów usługowych, w tym także lokale gastronomiczne, które będą miejscem spotkań wszystkich mieszkańców Inwestycji Corso, jak również łodzian. Na Corso każdy miło spędzi swój czas wolny!

Oferta usługowa i gastronomiczna

Na terenie Inwestycji znajdzie się szeroka oferta usługowa i gastronomiczna. Na powierzchni ok. 4 000 m² mieszkańcy zarówno Corso, jak i Łodzi będą mogli skorzystać z usług ułatwiających codzienne funkcjonowanie na osiedlu i znaleźć swoje ulubione miejsce na zakupy.
Wśród punktów usługowych znajdą się m.in. market spożywczy, małe sklepy osiedlowe, piekarnie, sklep mięsny, punkt przedszkolny, paczkomaty, drogeria oraz lokale gastronomiczne. Zwieńczeniem oferty gastronomicznej na Corso będzie kawiarnia lub bistro zlokalizowane w okrągłym budynku znajdującym się na skwerze miejskim. Dzięki temu mieszkańcy będą mogli zrelaksować się wśród zieleni, korzystając jednocześnie z oferty gastronomicznej lokalu.

Co wyróżni Corso?

Wygoda - Szeroki wachlarz usług pod ręką
Wygoda - Szeroki wachlarz usług pod ręką
Lokale o różnorodnej funkcji usługowej
Lokale o różnorodnej funkcji usługowej
Bogata oferta gastronomiczna
Bogata oferta gastronomiczna
Atrakcyjna zieleń towarzysząca
Atrakcyjna zieleń towarzysząca
Miejsce wypoczynku dla mieszkańców
Miejsce wypoczynku dla mieszkańców
Nowe miejsce spotkań na mapie Łodzi
Nowe miejsce spotkań na mapie Łodzi
Kompleksowość i komplementarność usług dla mieszkańców osiedla
Kompleksowość i komplementarność usług dla mieszkańców osiedla

Strona internetowa corso.pl (dalej „Strona”) nie ma charakteru publicznego zapewnienia w rozumieniu art. 556[1] kodeksu cywilnego ani oferty w rozumieniu 66[1] kodeksu cywilnego. Przedstawione na Stronie wizualizacje, animacje, modele budynków i tym podobne materiały, mają charakter poglądowy. Mogą one odbiegać od docelowego, rzeczywistego wyglądu budynków i ich zagospodarowania terenu, otoczenia w szczególności w zakresie kolorystyki oraz konstrukcji. Zagospodarowanie terenu sąsiedniego, niezwiązane bezpośrednio z inwestycją, jest jedynie przykładem i nie będzie realizowane w ramach inwestycji. Wizualizacje przedstawione na Stronie nie stanowią próbki lub wzoru. Szczegółowe i wiążące informacje dotyczące inwestycji zawarte są w prospekcie informacyjnym, umowie deweloperskiej oraz projekcie budowlanym.

© 2024 VFM. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Polityka prywatności